(0212) 611 71 61

info@ozgencelektronik.com

Kazım Karabekir Cd. No:76

Esenler / İSTANBUL

09:00 – 21:00

Her Gün

TIKLA ARA

Türkiye'nin En Tecrübeli Tamir ve Bakım Merkezi

(0212) 611 71 61

info@ozgencelektronik.com

Kazım Karabekir Cd. No:76

Esenler / İSTANBUL

09:00 – 21:00

Her Gün

TIKLA ARA
Kurumsal İşletme Güvenlik Sistemleri Günümüz dünyası gelişmiş kurumlar için entegre güvenlik çözümlerini zorunlu bir ihtiyaç haline getirdi. Bir şirketin varlıklarını, çalışanlarını ve koruma , kontrol işletmemiz için hayati önen taşımaktadır. Kurulacak önleyici ve gözetleyici sistemlerle işletmenizi kötü niyetli kişilerin hedefi olmaktan korur caydırır. Kurumsal Güvenlik Sistemlerini gelişen teknolojileri öncelik vererek planlıyoruz. Güçlü kolay kullanılan uçtan uca güvenlik çözümleri sunuyoruz ve tüm sistemlerin bir biri ile bağlantılı çalışır bir proje yapıyoruz ve bunların sürekli çalış şekilde kalması için 7/24 hizmetler veriyoruz. Alarm Sistemi 7/24 Alarm Center Hizmeti Ip ve Anolog (CCTV) Yangın İhbar Geçiş Kontrol Sistemleri Bekçi tur Kontrol Sistemi Araç Takip

Redbox Smart Kamera Nedir ? Tam güvenlik, karmaşık ve pahalı kamera sistemlerine kaliteli bir alternatif olarak ortaya çıkmıştır. Mevcut alarm sistemine entegre edilen, smart çözümü ile evlerinin ya da işyerlerinin canlı ya da kayıtlı görüntülerini cep telefonu, tablet ya da bilgisayar aracılığı ile diledikleri zaman izleme imkânına sahiptir. Tam güvenlik, smart kamera hizmeti, çocuğunu evde bakıcı ile bırakmak zorunda kalan çalışan bir anneden, çalışanlarını izlemek isteyen bir işyeri sahibine kadar bir çok nokta için ideal bir çözümdür. Kameralar, evinizin ya da işyerinizin uygun kısmına kurulduktan sonra mekânda sizin talebinize göre sürekli ya da hareketi algılayarak kendi içine kayda başlar. Sizde bu görüntüleri smart kamera mobil uygulaması ya da web ara yüz üzerinden canlı ya da geçmişe dönük olarak kolaylıkla izleyebilirsiniz. Tam güvenlik, Smart kamera hizmetinin kurulumu için tek gereken şey sadece bir internet bağlantısıdır.

Ofis / İşyeri Güvenlik Sistemleri Zamanımızın çok büyük bir bölümünü geçirdiğimiz hatta hayatımızı kazandığımız iş yerlerimizi kapatıp gittikten sonra yahut hafta sonları güvenlikle ilgili kaygılarınız oldu mu? Veya gece geç saatlere kadar çalışırken kendinizi tedirgin hissettiğiniz zamanlar? Ne yazık ki ülkemizde hırsızlık, gasp gibi suç oranları giderek artıyor. İhtiyaç duyduğunuz güven ortamını TAM GÜVENLİK size uygun çözümler ve uygun fiyatlarla sağlıyor.